Wyniki wyszukiwania
Hotele w Warszawie Plac Wilsona
Art Apartments
ul. Jana Chryzostoma Paska 3, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Położony w mniej niż 6 min spacerem od Kościoła Matek Bożej Królowej Polskiego w Warszawie, Art Apartments Warszawa oferuje bliskość różnych pobliskich atrakcji turystycznych. Apartament oferuje…
Sady Żoliborskie
Sady Żoliborskie 3 m 71, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Apartament Sady Zoliborskie Warszawa jest położony w dzielnicy Annerley, w 2 km od Cytadela Warszawska i oferuje restaurację i fryzjera męskiego.
Green Żoliborz Apartment - Parks Nearby - by Rentujemy
Popiełuszki 17A, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Green Żoliborz Apartment - Parks Nearby - by Rentujemy Warszawa o powierzchni 34 m² jest usytuowany 4 km od stacji kolejowej PKP Warszawa Główna oraz 6 min piechotą od Kościoła św. Jana Kantego w…
Vistula Corner Studio By Bookinghost
Popiełuszki 17A, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Ulokowany 4 km od Pomnika Mikołaja Kopernika w Warszawie, Vistula Corner Studio By Bookinghost Warszawa o powierzchni 20 m² oferuje również łatwy dostęp do dworca kolejowego PKP Warszawa Główna…
Metro Marymont Comfy Apartment
Popiełuszki 19 27, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Metro Marymont Comfy Apartment Warszawa o powierzchni 40 m² oferuje pierwszorzędną lokalizację, prawie 5 min piechotą od Hali Marymoncka. Domu handlowy. Ten apartament dysponuje patiem z widokiem na…
Żoliborz Apt - Trams&Parks Nearby - by Rentujemy
Popiełuszki 2, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Zoliborz Apt - Trams & Parks Nearby - By Rentujemy Warszawa zapewnia łatwy dostęp do różnych atrakcji miasta, takich jak Pomnik Czynu Zbrojnego Polonii Amerykańskiej, który leży w odległości 5…
Comfortable Apartment Perfect For Friends, Great Location Close To Metro By Noclegi Renters
Księdza Jerzego Popiełuszki 2, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Comfortable Apartment Perfect For Friends, Great Location Close To Metro By Noclegi Renters Warszawa oferuje bliskość takich atrakcji turystycznych jak Kościół św. Jana Kantego w Warszawie, który…
Al Wojska Polskiego 58 by Homeprime
aleja Wojska Polskiego 58, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Goście 1-pokojowego apartamentu Al Wojska Polskiego 58 by Homeprime Warszawa mogą szybko dostać się do Cmentarza Wojskowego na Powązkach, który leży w 2 km. Apartament o powierzchni 22 m² może…
Apartament Metromarymont
Księdza Jerzego Popiełuszki 17B /146, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
1-pokojowy Apartament Metromarymont Warszawa jest położony w dzielnicy Żoliborz w Warszawie, 3 km od Domu gróz, który jest szczególnie polecana na rodzinną wizytę. Apartament o powierzchni 29 m²…
Aleja Wojska Polskiego 35 by Homeprime
35 aleja Wojska Polskiego, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Apartament Aleja Wojska Polskiego 35 by Homeprime Warszawa jest położony 2 km od takich obiektów jak Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, około 10 min pieszo od stacji metro Plac Wilsona.
Apartament Żoliborz
58 aleja Wojska Polskiego, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Apartament Żoliborz Warszawa o powierzchni 20 m² usytuowany w pierwszorzędnej lokalizacji, około 5 min spacerem od Pomnika Czynu Zbrojnego Polonii Amerykańskiej, może pomieścić do 2 gości. Apartament…
Krasińskiego Homely Apartment by BookingHost
Zygmunta Krasińskiego 33B, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
1-pokojowy Krasińskiego Homely Apartment by BookingHost Warszawa wyróżnia się pierwszorzędną lokalizacją 25 min piechotą od Pomnika Poległym i Pomordowanym na Wschodzie i może pomieścić do 4 osób.
Marymont Retro loft, sala, lokal imprezy, urodziny, eventy, osiemnastki, 18
Księdza Jerzego Popiełuszki 21, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Apartament Marymont Retro loft, sala, lokal imprezy, urodziny, eventy, osiemnastki, 18 Warszawa jest doskonałym miejscem na pobyt w dzielnicy Żoliborz w Warszawie, 3 km od Starówki. W tym…
SuperApart Wojska Polskiego 29/109
aleja Wojska Polskiego 29, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Apartament SuperApart Wojska Polskiego 29/109 Warszawa o powierzchni 33 m² jest położony 3 km od takich obiektów jak Centrum Nauki Kopernik, prawie 10 min piechotą od stacji metro Dworzec Gdański.
Marymont Blues loft, apartament, sala, lokal, imprezy, urodziny, eventy, Osiemnastki 18
Księdza Jerzego Popiełuszki 19, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Marymont Blues loft, apartament, sala, lokal, imprezy, urodziny, eventy, Osiemnastki 18 Warszawa jest położony w dzielnicy Żoliborz, w około 200 m od stacji metra Marymont. Karaoke zapewnią naprawdę…
Osiedle Sady Żoliborskie, Sun&Snow
Sady Żoliborskie 3, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Apartament Osiedle Sady Żoliborskie, Sun&Snow Warszawa o powierzchni 30 m² zlokalizowany w pierwszorzędnej lokalizacji, 5 min piechotą od Kościoła św. Jana Kantego w Warszawie, może pomieścić do 4…
Lumina I 2-Rooms Apart Near The Visla Embankment I Parking
Kazimierza Promyka 3, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Lumina I 2-Rooms Apart Near The Visla Embankment I Parking Warszawa cieszy się pierwszorzędną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Centrum handlowego Arkadii, w około 2 km. Goście mogą korzystać z…
Riverside Flat Near Center
Kazimierza Promyka 3,, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Riverside Flat Near Center Warszawa jest położony w starej części Warszawy, prawie 10 min spacerem od Parku Kępa Potocka. Apartament ma pierwszorzędną lokalizację 3 km od Archikatedry pw. Świętego…
SuperApart Wojska Polskiego, Serene Urban Retreat with Skyline Views
29a aleja Wojska Polskiego, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Goście Apartament Superapart Wojska Polskiego, Serene Urban Retreat With Skyline Views Warszawa mogą szybko dostać się do Kościoła Świętego Krzyża, który leży w około 3 km.
Apartment Sady Żoliborskie by Your Freedom
Sady Żoliborskie 7A, Warszawa, Polska Zobacz na mapie
Położony prawie 5 min pieszo od Hali Marymoncka. Domu handlowy, 2-pokojowy Apartment Sady Żoliborskie by Your Freedom Warszawa oferuje szybki dostęp do licznych pobliskich atrakcji turystycznych.